گارانتی اسکوتر برقی – گارانتی ولتیران / خدمات پس از فروش حرفه ای

از سال 1392 تا به حال که استفاده از محصولات حمل و نقلی هوشمند مثل انواع اسکوتر برقی ، سگوی ها و ناین بات ها کم کم در میان مردم جا افتاده و رایج شد، تا کنون مراکز غیر معتبر بی شماری در سراسر کشور اقدام به فروش این وسایل کرده اند که نه تنها از کیفیت بالای تولید و بهره برداری بهره مند نیست که فاقد گارانتی معتبری می باشد و یا بنا به هر دلیلی در هنگام نیاز به بهانه های مختلف تحت پوشش گارانتی قرار نمی گیرد.

علاوه بر این، قیمت نسبتا بالای این وسایل نقلیه ی برقی هوشمند و احتمال بروز خرابی در اثر استفاده که طبیعتا جزء لاینفک هر وسیله ی برقی ای است و کم بودن نیروهای انسانی متخصص، باعث شد که لزوم وجود یک گارانتی همه جانبه و در دسترس بیش از پیش احساس شود. شرکت ولتیران عرضه کننده ی سطح کیفی A انواع وسایل نقلیه ی برقی هوشمند بالاخص اسکوتر برقی ، با کادری متخصص، آکادمیک و مسئول آماده ی عرضه ی بهترین خدمات پس از فروش و گارانتی اسکوتر برقی به کاربران و مشتریان گرامی است.

در هر شهری و هر زمانی که قرار داشته باشید، می توانید در صورت بروز مشکلات و خرابی های احتمالی، از گارانتی محصول خود و یا خدمات پس از فروش ولتیران به طور کامل بهره ببرید. باور ما به این صورت است که اعتبار یک شرکت بزرگ تنها زمانی شکل می گیرد که مشتریان و کاربران آن شرکت از زمان خرید تا مدت ها پس از بهره برداری و استفاده از یک محصول، تحت پوشش حمایت های آن شرکت قرار بگیرند و به آن اعتماد کنند. عبارت “گارانتی بی قید و شرط” مناسب ترین عبارتی است که ولتیران برای عرضه ی انواع مختلف اسکوترهای برقی هوشمند، سگوی ها و ناین بات های خود آن را با خود یدک می کشد.

هنگام خرید، تمام وسایل به همراه هولوگرام شرکت اسمارت بالانس ایران و برگه ی خرید و ضمانت نامه عرضه می شوند. 9 روز ضمانت تعویض یا برگشت محصول به همراه عودت وجه، 1 سال گارانتی برد و باتری اسکوتر برقی و 2 سال گارانتی شاسی و موتور اسکوتر برقی، همه و همه گواه بر تمایل ما به عرضه ی محصولات حمل و نقلی با برترین کیفیت موجود در سطح دنیا است که با افتخار به کاربران و مشتریان گرامی ارائه می شود.

تعمیر سگوی و ناین بات

حس اطمینان و راحتی استفاده از اسکوتر برقی
را به خود هدیه دهید و با خیال راحت اسکوتر سواری کنید.