به وب سایت خانواده بزرگ اسمارت بالانس خوش آمدید

 مشاوره ی تخصصی برای خرید اسکوتر برقی + بیمه ی گارانتی اسکوتر برقی بدون قید و شرط (حتی بر اثر ضربه و شکستگی)

وجه تمایز ماست

گروه اسمارت بالانس به عنوان مرجع تامین کننده محصولات فروشگاه های بزرگ و سایر فروشگاه های اینترنتی و بهره مند از مرکز تخصصی تعمیر اسکوتر،

در بخش زیر نوع و قیمت محصولات باکیفیت و دارای تاییدیه شرکت ولتیران به اطلاع می رسد

(همین طور جهت اطلاع از گارانتی شرکت ولتیران می  توانید به صفحه ی “گارانتی ولتیران” مراجعه فرمایید)

نکته

نکته مهم: در حال حاضر نمونه های مشابه فراوانی در بازار موجود بوده که جز رده بندی محصولات استاندارد نیستند. همینطور همگی این محصولات کمتر از مدتی معین (در حدود کمتر از 4 ماه) کار کرده و باتری و بردهای آن به حالت معیوب و بلا استفاده در می آیند، از همین رو این نوع محصولات بدون هیچ گونه تعهدی (در انواع مختلف 3 برد و با کیفیت های پایین) با قیمت های نوسانی و گاه غیر عادی و بدون هیچگونه گارانتی معتبر در برخی فروشگاه ها عرضه می شوند و یا در صورت بهره مندی از اسم گارانتی، در زمان نیاز به راحتی از زیر پوشش گارانتی خارج می شوند.

لذا بسیار مهم است محصولات مورد خریداری حتما از نوع استاندارد (ذکر شده با اسامی: اصلی، عالی و خوب) و دارای گارانتی های معتبر (همچون: می همراه یا ولتیران) باشد تا حتی الامکان از هرگونه ضرر و زیان احتمالی و کلاهبرداری در این مورد جلوگیری شود.

از شما خواستاریم به منظور کسب اطلاعات کامل در مورد انواع اسکوتر برقی و عوامل موثر بر کیفیت اسکوتر برقی که در هنگام خرید بسیار اهمیت دارد، حتما صفحه ی اصلی سایت اسمارت بالانس را با کلیک روی اینجا مطالعه کنید.

همچنین از شما دعوت می کنیم قبل از مطالعه ی اطلاعات فنی و قیمت اسکوتر برقی، ویدیوی مقابل را، در مورد تجربه ی لمس واقعی اسکوتر سواری با اسکوتر برقی، که توسط یکی از مشتریان محترم مجموعه ی اسمارت بالانس تهیه شده است مشاهده فرمایید.